Statystyki wyjazdów OSP województwa śląskiego za rok 2020

Statystyki wyjazdów OSP województwa śląskiego za rok 2020

Zachęcamy do zapoznania się z danymi przekazanymi przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach. Pomimo dużej ilości zdarzeń na terenie naszego miasta, która nie jest w żaden sposób satysfakcjonująca.. warto zwrócić uwagę na dyspozycyjność druhów z naszej jednostki 🔥🚒Wg. danych KW PSP nasza jednostka interweniowała 368 razy (najwięcej spośród jednostek OSP województwa śląskiego). Mamy nadzieję, że liczba zdarzeń będzie malała, ale zapewniamy (co widać po statystykach), że zawsze jesteśmy gotowi, aby nieść pomoc mieszkańcom. Jednocześnie pragniemy pogratulować sąsiadom z Ochotnicza Straż Pożarna Grodziec w Będzinie, który również wykazują się wysoką dyspozycyjnością